HateSurv
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

HateSurv

Serwer Minecraft ip: Hatesurv.cubehost.pl Częste eventy :)
 
IndeksLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj

 

 Przykład podania

Go down 
2 posters
AutorWiadomość
Admin
Admin



Liczba postów : 2
Join date : 13/10/2014

Przykład podania Empty
PisanieTemat: Przykład podania   Przykład podania EmptyPon 13 Paź 2014, 18:39

Przykład podania.
Wiek:14
Imie:Sebastian
Doswiadczenie na posadzie administratora: W skali 9/10 , znam bardzo duzo komend , lecz nie dokonca wszystkich . Podstawowe oraz srednie znam .
Cos o sobie: Mialem wlasny serwer , znam podstawowe oraz inne komendy ktore przydadza sie adminowi (nie wszystkie) . Uwielbiam pilke , spedzam przy komputerze codzienne 3-5 h wiec latwo ze mna dostac kontakt oraz czesto jestem na serwerze . Jesli chodzi o pomoc itd. To jestem kulturalny , sluze pomoca , latwo ze mna sie dogadac .
Ile mogl bys wplacic kaucji na rozwoj serwera(Jedno razowo zbieramy): 10-15 zl , (dlatego ze mam tez swoje wydatki )
Ile grasz w minecrafta: 4-5 lat Smile

Powrót do góry Go down
https://hatesurv.forumpl.net
Creepcia




Liczba postów : 1
Join date : 13/10/2014

Przykład podania Empty
PisanieTemat: Re: Przykład podania   Przykład podania EmptyPon 13 Paź 2014, 19:19

Hmm, ok :
Wiek: 14 lat, 1sza gimnazjum
Imię: Natalia
Doświadczenie na posadzie administratora: 9/10, oprócz wielu stron na których moderuję (np. galactikfootballcenter.pl), 4 serwery minecraft, serwer by zyczu (jako KidMod właśnie), hmm... w przeszłości było parę serwerów ale już nie istnieją D:
Coś o sobie: hahahha, zanudzę was na śmierć i się rozpiszę, buhahaha.
Więc, interesuję się programowaniem i grafiką komputerową, czym planuję się zająć w przyszłości, koszykówka, dubstep to moje życie...
a) Naprawdę ładnie buduję (mogę dorzucić screeny niedowiarkom, to są moje budowle)
b) Nie jestem analfabetką, mam same piątki (ew. szóstki) z polaka ;P
c) Znam dobrze angielski
d) Nie używam komend typu /nuke lub innych, które mogą zlagować/zniszczyć serwa
e) Znam dużo komend
f) Uwielbiam głupie rozmowy i żarty <3
g) Mam skype, GG...
h) Jestem ładna! Heheheh!
i) Mam samodzielnie zrobionego skina!
j) Mogłabym wymieniać dalej (pytania kierować na skype live:platki.sniadaniowe)
Ile mogłabyś wpłacić kaucji na rozwój serwera: Naprawdę mi przykro, ale tu się niczego nie spodziewajcie ;/ Ew. w przyszłości może, podkreślam może, nie żebym była skąpa czy biedna, ale moi rodzice (w sumie mama, a dlaczego ona to pytać się na serwerze) nie cierpią, nienawidzą wręcz, kiedy gdziekolwiek cokolwiek wpłacam...
Ile grasz w Minecraft: Od roku 2010, bodajże stycznia, tak, czyli już prawie 5 lat.

I jeszcze jedno: Nie mam premium, tylko Minecraft by Zyczu. ;P
Powrót do góry Go down
Admin
Admin



Liczba postów : 2
Join date : 13/10/2014

Przykład podania Empty
PisanieTemat: Re: Przykład podania   Przykład podania EmptyWto 14 Paź 2014, 10:45

Nie przechodzisz :< Crying or Very sad
Powrót do góry Go down
https://hatesurv.forumpl.net
Sponsored content





Przykład podania Empty
PisanieTemat: Re: Przykład podania   Przykład podania Empty

Powrót do góry Go down
 
Przykład podania
Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
HateSurv :: HateSurv :: Rekrutacja On-
Skocz do: